Schody drewniane Poznań


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele obiektów nie może obejść się bez schodów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oddawać w ręce Klientów schody wykonane doskonale pod względem technicznym i perfekcyjne wizualnie. Scala to pasja i radość tworzenia. Angażujemy najlepszych stolarzy oraz ekipę montażową, dzięki którym każda z realizacji kończy się sukcesem. Stolica Wielkopolski jest wymagającym rynkiem, więc potrzeba wysiłku, aby zadowolić każdego Klienta. W naszej firmie nie ma miejsca na niedopracowane projekty.

Najlepsze schody drewniane w Poznaniu – warto zamówić je u nas

Nasza pracownia stolarska jest w stanie wykonać dla zamawiających różne rodzaje schodów. Kluczowym materiałem, z którego korzystamy jest gatunkowe drewno. To surowiec odporny na uszkodzenia, znosi też upływ czasu oraz codzienne użytkowanie. Trwałość rozwiązań sprawia, że kolejni Klienci polecają innym świadczone przez nas usługi. Wszystko po to, aby w domach znalazły się idealne schody drewniane. Poznań jest miastem, w którym opcja ta zyskała popularność.

Dostępne typy schodów z drewna, czyli każdy znajdzie coś dla siebie

Konsumenci mają odmienne oczekiwania. Jedni wolą schody tradycyjne, inni cenią nowoczesność. Scala ma propozycje dla obu grup docelowych. Aktualnie możemy zaoferować Klientom takie rozwiązania jak schody sztycowe, policzkowe, modułowe, dywanowe oraz wstęgowe. Każda opcja ma swoją specyfikę i odwołuje się do innej stylistyki. Schody drewniane w Poznaniu mogą mieć rozmaite oblicza, a naszą rolą jest wykonać je zgodnie z projektem.

Oferta schodów drewnianych dla wymagających

Jeżeli komuś zależy na solidności, nie powinien dłużej zwlekać. Zawsze podążamy za potrzebami Klientów, dzięki czemu systematycznie poszerzamy udział w rynku. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przychodzi do nas z gotową wizją. Wtedy pojawia się pole dla naszych specjalistów. Ocenimy rozkład budynku, przeanalizujemy wszelkie „za” i „przeciw”, a potem doradzimy najkorzystniejszy wariant schodów.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność, czyli dobre schody z drewna

Staranny dobór materiałów oraz rozwiązania konstrukcyjne zgodne z zasadami sztuki stolarskiej sprawiają, że schodom z pracowni Scala można ufać. Po montażu są gotowe do użytkowania. Wyróżniają się ie tylko estetyką wykonania, ale także niezwykłą praktycznością. Solidność surowców sprawia, że korzystanie z każdego stopnia i balustrady jest bezpieczne dla domowników oraz gości. Właśnie takie powinny być schody drewniane. Poznań docenia naszą pracę, dlatego z dumą zachęcamy do kontaktu.

Schody drewniane Poznań - policzkowe

Schody drewniane policzkowe

Schody drewniane Poznań - sztycowe

Schody drewniane sztycowe

Schody drewniane Poznań - modułowe

Schody drewniane modułowe

Schody drewniane Poznań - dywanowe

Schody drewnaine dywanowe

Schody drewniane Poznań - gięte wstęgowe

Schody drewnaine gięte wstęgowe

Schody drewnaine Poznań z elementami giętymi

Schody z elementami giętymi

Scala Schody
ul. Brzóski 15 (os. Świerczewo)
61-414 Poznań
Polska

pon. - pt.
10:00 - 18:00
sob.
10:00 - 14:00