Schody na beton - Poznań


Budowa domu piętrowego czy lokalu użytkowego to nie jest łatwe przedsięwzięcie dla wielu osób i spędza im sen z powiek. Dobranie odpowiedniego rodzaju schodów staje się niekiedy bardzo trudnym zadaniem, które po czasie przeradza się w wyzwanie. Aby zapewnić sobie komfort oraz nieco więcej spokoju, warto zdecydować się na coraz bardziej lubiane i popularne schody na beton. Poznań to miejsce, gdzie znajdą Państwo najwyższej klasy usługi naszej firmy. Pokażemy, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie i z jak największym profesjonalizmem oraz pasją sprawimy, że każde wnętrze stanie się eleganckie oraz bezpieczne.

Pięknie i wytrzymałe schody na beton - Poznań

Schody na beton wymagają precyzyjnych pomiarów, aby zapewnić stabilność konstrukcji oraz jej wytrzymałość. Są one najczęściej wykańczane drewnem, dobranym do kolorystyki wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne obicia dywanowe, w których zarówno stopień jak i podstopień są tej samej grubości oraz obicia klasyczne, gdzie można się zdecydować na opcje z podstopniami lub bez nich.

Schody na beton w Poznaniu – dlaczego warto?

Bardzo często wiele osób, które podejmują się budowy domu czy mieszkania, zadają sobie mnóstwo pytań, które zaczynają się od „czy na pewno warto…?”. To samo dotyczy decyzji o zamontowaniu schodów na beton pod swoim dachem. Oprócz tego, że obecnie jest to szalenie popularne rozwiązanie, to także estetyczne, trwałe i ekonomiczne.

  • Trwałość schodów na beton - to jeden z największych atutów schodów na beton. Materiał ten nie jest narażony na żadne czynniki destrukcyjne. Dodatkowo są one w stanie przyjąć naprawdę duże obciążenie.
  • Różnorodność kształtów - to jak będą wyglądały Twoje schody na beton, zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz swobodnie dobrać ich kształt do własnej wyobraźni – proste, zabiegowe, kręte – nic Cię nie ogranicza.
  • Szybki czas wykonania - tak naprawdę schody na beton zostają zbudowane w początkowej fazie stawiania domu czy lokalu użytkowego. W trakcie budowy można swobodnie wchodzić na piętro. Sprawia to, że konstrukcja jest niezwykle stabilna oraz solidna.
  • Przyjazna akustyka - tłumią wszelkie odgłosy, Twoje kroki nie będą przeszkadzać innym. To wspaniała zaleta, która przypadnie do gustu wszystkim.

Wysoka jakość i niska cena - schody na beton w Poznaniu

Schody na beton dają doskonały efekt wizualny. Decydując się na nasze usługi, mają Państwo gwarancję zadowolenia oraz profesjonalizmu. Niewysokie koszty inwestycji nie oznaczają jej słabej jakości. Dbamy o to, aby dokonać jak najbardziej precyzyjnych pomiarów, zapewniając konstrukcji stabilność i jak najlepsze parametry użytkowe.

Wiemy również jak ważne jest, aby dom wyglądał przytulnie i domowo. W trosce o komfort wszystkich klientów, podpowiadamy, jak wykończyć schody na beton. Poznań to rozwojowe miasto, dlatego także i my staramy się iść z duchem czasu. Nasze schody wykańczamy drewnem, które dobieramy dokładnie do kolorystyki wnętrza. Ponadto oferujemy niezwykle eleganckie obicia dywanowe oraz klasyczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przejrzenia naszych realizacji. Jesteśmy przekonani, że schody na beton, które wykonujemy spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Schody na beton Poznań

Schodu na beton klasyczne

Schody na beton Poznań drewniane

Schodu na beton dywanowe

Scala Schody
ul. Brzóski 15 (os. Świerczewo)
61-414 Poznań
Polska

pon. - pt.
10:00 - 18:00
sob.
10:00 - 14:00