Schody metalowe Poznań


Jeśli szukają Państwo nowoczesnych rozwiązań do swojego mieszkania, to polecamy schody metalowe z Poznania, które doskonale będą się prezentować we wnętrzach urządzonych w stylu modernistycznym. Zrobiliśmy wszystko, aby były one estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne. Takie połączenie sprawiło, że cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pasjonatów modnego wystroju. W zależności od modelu stopnie wykonujemy z drewna, aluminium lub ze stali, dzięki czemu mogą je Państwo bez trudu dopasować do swojego wnętrza. Każdą realizację możemy też wyposażyć w balustrady, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników i doskonale uzupełniają wizualnie schody metalowe. Poznań to miasto, na terenie którego świadczymy Państwu nasze usługi. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania, wykonujemy konstrukcje policzkowe, jednobelkowe, dwubelkowe oraz modułowe.

Szeroki wybór - schody metalowe Poznań

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług dla klientów z Poznania wykonujemy schody metalowe:

1. Schody metalowe policzkowe

Tym, co wyróżnia je spośród pozostałych realizacji, jest uniwersalność, ponieważ konstrukcje policzkowe sprawdzą się w każdym domu, poza funkcjonalnością charakteryzuje je również atrakcyjny design. Dzięki nim odświeżą Państwo wnętrze i nadadzą mu nowoczesny charakter, tworząc tym samym spójną całość. Schody z policzków metalowych doskonale prezentują się w towarzystwie stylowej balustrady, dzięki której mogą Państwo nadać im jeszcze bardziej oryginalny charakter.

2. Schody metalowe jednobelkowe

To schody, w których zastosowaliśmy profil centralny, na którym zamontowane są stopnie. Jest to również lekka i nowoczesna forma schodów, do których można zastosować wiele rodzajów balustrad.

3. Schody metalowe dwubelkowe

Schody wewnętrzne dwubelkowe swoje zastosowanie znajdują w nowoczesnych obiektach oraz domach osób, które cenią sobie minimalizm i prostotę. Wykonujemy je w biegu prostym, ale mogą być wykonane również w kształcie litery L, C lub U. Szeroki wybór sprawia, że bez trudu można dopasować je do wielkości i układu danego wnętrza. Modele metalowe dwubelkowe będą doskonale prezentować się w mieszkaniach urządzonych w stylu loftowym, ale także tradycyjnym - wszystko zależy od sposobu aranżacji całego wnętrza.

4. Schody metalowe modułowe

Doskonale sprawdzą się nawet na niewielkiej przestrzeni lub wnętrzach mających nietypowy układ pomieszczeń. Ich konstrukcja najczęściej ma kształt litery C, L, U lub występuje w biegu prostym. Schody wewnętrzne modułowe tworzymy z niezależnych od siebie modułów, które odpowiednio ze sobą łączymy. Ich ogromną zaletą jest to, że mogą przybierać różnorodne kształty, dzięki czemu pełnią również funkcję dekoracyjną. Co więcej, dzięki szerokiej ofercie modele modułowe można dopasować do każdego wnętrza.

Schody metalowe w Poznaniu dla wymagających

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i ma na swoim koncie mnóstwo realizacji. Chętnie wykonamy dla Państwa wysokiej jakości schody metalowe. Poznań to miasto, w którym wszystko się zaczęło, to tu mamy swój salon, do którego serdecznie zapraszamy. Nasze doświadczenie sprawia, że nie boimy się wyzwań, dlatego podejmiemy się realizacji każdego projektu, aby spełnić Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że w szerokiej ofercie naszej poznańskiej firmy każdy klient znajdzie to, czego szuka! W razie potrzeby chętnie odpowiemy też na pozostałe pytania zarówno te dotyczące naszej działalności, jak i samej realizacji.

Schody metalowe Poznań - policzkowe

Schody metalowe policzkowe

Schody metalowe Poznań - modułowe

Schody metalowe modułowe

Schody metalowe Poznań - dwubelkowe

Schody metalowe dwubelkowe

Scala Schody
ul. Brzóski 15 (os. Świerczewo)
61-414 Poznań
Polska

pon. - pt.
10:00 - 18:00
sob.
10:00 - 14:00