Balustrady Poznań


Scala Schody to polska firma, której specjalnością są nie tylko schody idealne do praktycznie każdego typu budownictwa, ale i wyjątkowe wewnętrzne i zewnętrzne balustrady. Poznań i okolice to obszar naszej głównej działalności, ale chętnie podejmujemy się realizacji zleceń i w innych miastach. Pragniemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, dlatego w naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych projektów. Dysponujemy gotowymi produktami, ale nie boimy się wyzwań - jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Balustrady pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale przede wszystkim dają gwarancję bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdują się również balustrady zewnętrzne, odporne na warunki atmosferyczne.

Wyjątkowe balustrady w Poznaniu

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić realizację niemal każdego projektu do wnętrz i na zewnątrz. Estetyka wykonania, solidność konstrukcji, oryginalny design i rozwiązania szyte na miarę - tak właśnie można opisać działalność naszej poznańskiej firmy. Tworzymy poręcze i balustrady w Poznaniu dedykowane zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz np. na tarasy czy balkony. W naszych projektach wykorzystujemy wysokogatunkowe, odpowiednio zaimpregnowane drewno, wytrzymałą stal oraz stal nierdzewną, co w połączeniu z wiedzą, doświadczeniem i najnowocześniejszymi technologiami daje niezwykłe rezultaty.

Balustrady wewnętrzne w wielu wzorach

W ofercie firmy Scala Schody dostępne są gotowe projekty poręczy i balustrad dedykowanych do wnętrz. Tego typu rozwiązania montuje się w celu zwiększenia bezpieczeństwa domowników. Ułatwiają one poruszanie się, chronią przed upadkiem, a odpowiednio dobrane mogą również stanowić dopełnienie aranżacji pomieszczenia. Klasyczne balustrady drewniane wniosą ciepło do wnętrza, z kolei balustrady metalowe czy szklane doskonale wpasują się w nowoczesną stylistykę. W naszej firmie stawiamy na różnorodność i staramy się tworzyć balustrady wewnętrzne, które można zamontować do każdego typu schodów: spiralnych, giętych, samonośnych, policzkowych czy dywanowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaprojektować rozwiązanie dopasowane do potrzeb i aranżacji wnętrz.

Balustrady zewnętrzne - nowoczesne i praktyczne

Stal, stal nierdzewna oraz szkło to jedne z najczęściej wykorzystywanych materiałów do produkcji bezpiecznych poręczy i balustrad zewnętrznych. Ich doskonałe parametry techniczne zapewniają bowiem wysoką wytrzymałość i dużą siłę nośną. Nie bez znaczenia jest też fakt, że te metale są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Jednak tylko elementy wykonane z prawdziwą dbałością o szczegóły, precyzyjnie obrobione i wykonane z wysokogatunkowych tworzyw będą służyć przez wiele lat. My właśnie tworzymy takie balustrady zewnętrzne. Poznań - czyli miejsce, w którym firma Scala Schody ma swoją siedzibę - i jego szeroko rozumiane okolice to główny rejon naszych działań. A zatem jeśli potrzebują Państwo solidnych, a przy tym odznaczających się wyjątkową estetyką poręczy i balustrad na taras czy balkon, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Balustrady Poznań - wewnętrzne

Balustrady wewnętrzne

Balustrady Poznań - zewnętrzne

Balustrady zewnętrzne

Scala Schody
ul. Brzóski 15 (os. Świerczewo)
61-414 Poznań
Polska

pon. - pt.
10:00 - 18:00
sob.
10:00 - 14:00